Kolejny krok na drodze do realizacji zadania" „Budowa kompleksu boisk sportowych w Rudzie” wykonany. Umowa pomiędzy gminą Wieluń a firmą KAFERO Sp. z o.o. z Warszawy podpisana!

W minioną sobotę miejska książnica gościła laureatów III Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Marii Ewy Aulich „Śladami dotyku” pod Patronatem Honorowym Burmistrza Wielunia. Na konkurs napłynęły 232 wiersze z całej Polski, przesłane przez 79 osób w wieku od 15 do 30 roku życia.

Informujemy, że po kampanii wyborczej w wyborach samorządowych Kodeks wyborczy nakłada obowiązek usunięcia z przestrzeni publicznej plakatów, haseł wyborczych i urządzeń ogłoszeniowych ustawionych w celu prowadzenia agitacji.

Zarządzenie Burmistrza Wielunia w sprawie naboru wniosków na wsparcie finansowe przedsięwzięć w zakresie rozwoju sportu w roku 2024.