Szanowni Państwo,

w dniach 6-7 maja 2019 r. zostanie uruchomiona nowa usługa Dopisz się do spisu wyborców. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

 

W formularzu użytkownik podaje adres e-mail z prośbą o przesłanie powiadomienia o dopisaniu do spisu wyborców. Po analizie otrzymanego wniosku należy powiadomić wyborcę o rezultacie weryfikacji. Informacje o dopisaniu wyborcy do spisu wyborców lub odmowie dopisania do spisu należy przesłać na adres e-mail, który wyborca wskazał w przesłanym wniosku.
Szczególną uwagę należy zwrócić w przypadku odmowy dopisania lub konieczności uzupełnienia przez użytkownika wniosku.

Wysłanie takiej informacji wyeliminuje ewentualne nieporozumienia i pozwoli na zmniejszenie liczby zapytań ze strony użytkowników.

Jeżeli pojawią się dodatkowe pytania lub wątpliwości, bardzo prosimy o kontakt z Departamentem Rozwoju Usług Cyfrowych w Ministerstwie Cyfryzacji pod numerem telefonu: +48 22 245 55 44 lub zwrotnie na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt „Wspieraj lokalnie” powstał dzięki współpracy Instytutu Wsparcia Organizacji Pozarządowych z PITax.pl Łatwe podatki.

fundusze

link do kamery on-line z placu legionów

cmentarz

PUBLICZNY TRANSPORT ZBIOROWY W GMINIE WIELU

65plus ok

karta rodzinom 3+

karta dużej rodziny