Szanowni Państwo,

Zapraszam Państwa do wypełnienia ankiety, której wyniki będą miały wpływ na opracowanie Strategii Rozwoju Wielunia na lata 2019 – 2024. Celem ankiety jest wyjście na przeciwko identyfikowanych przez mieszkańców problemów/potrzeb Wielunia i opracowanie takich działań, które pozwolą je rozwiązać bądź częściowo na nie odpowiedzieć. Państwa udział w ankiecie będzie namacalnym wkładem w stworzenie strategii dla Naszego Miasta. Zachęcam Wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie – razem rozwijajmy Nasze Miasto.

Burmistrz Wielunia
Paweł Okrasa

Link do ankiety:  https://forms.gle/qN7Br3KcSPsL1HYRA

Projekt „Wspieraj lokalnie” powstał dzięki współpracy Instytutu Wsparcia Organizacji Pozarządowych z PITax.pl Łatwe podatki.

fundusze

link do kamery on-line z placu legionów

cmentarz

PUBLICZNY TRANSPORT ZBIOROWY W GMINIE WIELU

65plus ok

karta rodzinom 3+

karta dużej rodziny