Informujemy, że Ministerstwo Zdrowia udostępniło możliwość śledzenia procesu szczepień w poszczególnych gminach. Zestawienie opublikowane jest pod adresem https://www.gov.pl/web/szczepienia-gmin. Dane można filtrować według województw i powiatów, można także wyszukać konkretną gminę.

Przypominamy, również że na terenie gminy Wieluń działa telefon kontaktowy 797-135-573, dedykowany osobom niepełnosprawnym i seniorom, którzy nie mogą samodzielnie dotrzeć do punktu szczepień przeciw COVID - 19.

Telefon działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 15:00.

Transport przeznaczony dla osób:

- posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami,

- mających obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do punktu szczepień.

Przed umówieniem transportu należy wcześniej zarejestrować się na szczepienie i ustalić termin szczepienia w odpowiednim Punkcie Szczepień.

Informacje na temat szczepień przeciw COVID-19 są dostępne na stronie www.gov.pl/szczepimysie oraz na całodobowej i bezpłatnej infolinii Narodowego Programu Szczepień pod numerem 989.

Dane liczbowe dotyczące szczepień udostępniane są w raporcie w zakładce Raport szczepień przeciwko COVID-19. Raport jest aktualizowany raz dziennie.

zarządzenie.pdf

klauzulainformacjna.pdf

wyjazdowepunktyszczepień.pdf

zespołymobilne.pdf

ulotka.pdf

  • ulotka_transport-1
  • ulotka_transport-2

Projekt „Wspieraj lokalnie” powstał dzięki współpracy Instytutu Wsparcia Organizacji Pozarządowych z PITax.pl Łatwe podatki.

fundusze

link do kamery on-line z placu legionów

cmentarz

mkp

65plus ok

karta rodzinom 3+

karta dużej rodziny